Časté dotazy

1. Co je to Beskydy Valašsko Card?

Beskydy Valašsko Card je karta hosta, díky které můžete čerpat řadu výhod od partnerů nabízejících své služby turistům a návštěvníkům Beskyd. Karta je platná 1 rok, takže ji můžete využívat při Vašich cestách po turistické oblasti Beskydy - Valašsko v každém ročním období. Otevírá se Vám možnost vybírat z nepřeberného množství výhod jak při poznávání turistických atraktivit, tak při odpočinku, sportu či při ubytování. S Beskydy Valašsko Card poznáte krásy zdejšího regionu a zároveň ušetříte.

2. Co získám pořízením Beskydy Valašsko Card?

Koupí Beskydy Valašsko Card získáváte: - Výhody až u 100 druhů služeb, - Výhody od 20% a výše, - Tištěnou brožuru s aktuální nabídkou, - Platnost 12 měsíců, - Možnost opakovaného používání, - Rychlé odbavení na pokladnách, - Informace o nových výhodách ON-LINE.  

3. Kde si mohu Beskydy Valašsko Card pořídit?

Beskydy Valašsko Card můžete získat u smluvních ubytovacích zařízení při ubytování na 2 noci a více, nebo v turistických informačních centrech v turistické oblasti Beskydy-Valašsko.

4. Kde mohu čerpat výhody?

Výhody s Beskydy Valašsko Card můžete získat u poskytovatelů služeb uvedených na těchto webových stránkách, v brožuře, kterou získáte při koupi karty a na místech označených logem Beskydy Valašsko Card. Rozsah výhod se stále rozšiřuje a aktualizuje, sledujte proto webové stránky www.beskydycard.cz.

5. Je Beskydy Valašsko Card přenosná?

Ne, Beskydy Valašsko Card je vždy vystavena na jméno, je vybavená unikátním číslem a čárovým kódem a poskytování karty třetím osobám je zakázáno. Nárok na čerpání výhod má tudíž jen držitel karty.

6. Jak postupovat při čerpání výhody?

Držitel Beskydy Valašsko Card, který má zájem čerpat výhodu, o tom informuje poskytovatele dané služby, předloží svou kartu, a to před zahájením čerpání služby (před koupí vstupenky aj.).

7. Co dělat, když ztratím nebo zničím kartu?

Každý držitel Beskydy Valašsko Card přechovává kartu tak, aby nedošlo k její ztrátě, poškození, zničení nebo odcizení. Každou ztrátu, poškození funkčnosti, zničení nebo odcizení nahlásí provozovateli systému na e-mail dm@beskydy-info.cz.      

Máte dotaz, který jste zde nenašli? Napište nám jej!

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.